Doğanın insanlara sunmuş olduğu mucizelerin başında yerini alan bitkisel yağlardır. Bitkilerin ve meyvelerden elde edilen bitkisel yağlar dünyanın her yerinde binlerce hastalığa ve sağlık sorununa çare ulaştırmaktadır. Bitkisel yağlar içinde de limon kabuğu yağı ile birlikteyiz. Limon kabuğu yağı özellikle cilt için derman olabilecek son derece doğal bir yağdır.

Bu bitkisel yağlar arasında yerini alan Limon Kabuğu Yağı ile son zamanlarda bay ve bayanların istenmeyen tüylerde tercihleri arasına yerleştirebilecekleri seçenekler arasında yerini almaktadır.

Limon Kabuğu Yağı İçindekiler; limon kabuğu yağı, Doğal Mden Tuzu, Pirinç Kabuğu

Limon Kabuğu Yağı Kullanımı; Kullanım öncesinde cildinizin küçük bir bölgesine uygulama yaparak cildiizin alerjik reaksiyonunu kontrol ediniz. İstenmeyen tüyler temizlendikten sonra temiz ve kuru cilde 5-10 dakika masaj yaparak uygulayınız.

cilt-peelingi
Uyarı: Kullanma talimatını ve uyarıları dikkatle okuyunuz. Ürün bileşenlerinden birine alerjisi olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Gözle temas ederse, hemen bol su ile yıkayınız ve beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışınız.

Muhafaza Şartları: Ürünü orjinal ambalajında, ağzı kapalı olarak, direkt güneş ışığına maruz bırakmadan ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

Limon Kabuğu Yağı Türkiye
Limon Kabuğu Yağı Satın Al


Limon Kabuğu Yağı Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Limon Kabuğu Yağı | Limon Kabuğu Yağı Nedir - RSS - Google Sitemap
Limon Kabuğu Yağı Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden limonkabuguyagii.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik