Limon Kabuğu Yağı Türkiye Kampanyası

1 Adet Limon Kabuğu Yağı 29 TL

2 Adet Limon Kabuğu Yağı 54 TL

3 Adet Limon Kabuğu Yağı 78 TL ( Kampanya)

4 Adet Limon Kabuğu Yağı 105 TL

5 Adet Limon Kabuğu Yağı 125 TL

10 Adet Limon Kabuğu Yağı 240 TL + Kargo Ücretsiz

 

Limon birçok güzellik maskesinde kullanıldığını biliyorsunuz. Limon yağlı ciltler üzerinde ki olumlu etkileri büyüktür. Gerek sivilcelerin giderilmesinde, cilt yağlarının azaltılmasında gerek ise cildi sıkıştırmada ve ciltte ki mikropları öldürmede en çok başvurulan bakım ürünlerinden birisidir.

Limon Kabuğu yağı da bütün bu işlevleri yerine getirebilen çok faydalı bitkisel yağlardan bir tanesidir. Limon kabuğu yağı son zamanlarda hem bayanların hem de erkeklerin istenmeyen tüyleri gidermeye yardımcı olarak kullanılan bir üründür.

Limon Kabuğu Yağı İçindekiler; limon kabuğu yağı, Doğal Maden Tuzu, Pirinç Kabuğu

Limon Kabuğu Yağı Kullanımı; Kullanım öncesinde cildinizin küçük bir bölgesine uygulama yaparak cildiizin alerjik reaksiyonunu kontrol ediniz. İstenmeyen tüyler temizlendikten sonra temiz ve kuru cilde 5-10 dakika masaj yaparak uygulayınız.

Uyarı: Kullanma talimatını ve uyarıları dikkatle okuyunuz. Ürün bileşenlerinden birine alerjisi olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Gözle temas ederse, hemen bol su ile yıkayınız ve beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışınız.

Muhafaza Şartları: Ürünü orjinal ambalajında, ağzı kapalı olarak, direkt güneş ışığına maruz bırakmadan ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

farm-limon-kabugu-yagi-735x197
Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız; limon kabuğu yağı türkiye kampanyası, farm limon kabuğu yağı, limon kabuğu yağı cit, limon yağı faydaları, limon kabuğu yağı kullanım şekli, limon kabuğu yağı nasıl yapılır, limon kabuğu yağı fiyatı, limon kabuğu yağı ne işe yarar, limon kabuğu yağı nerede kullanılır, limon kabuğu yağı içeriği, limon kabuğu yağı içindekiler, limon kabuğu yağı sipariş, limon kabuğu yağı kullanıcı yorumları, limon kabuğu yağı kullanan var mı, limon yağı, bitkisel yağ,


Limon Kabuğu Yağı Türkiye
Limon Kabuğu Yağı Satın Al


Limon Kabuğu Yağı Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Limon Kabuğu Yağı | Limon Kabuğu Yağı Nedir - RSS - Google Sitemap
Limon Kabuğu Yağı Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden limonkabuguyagii.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?